Στο δημοτικό γυμναστήριο «Γ. Κακούρης» του Δήμου Ιλίου ολοκληρώθηκε την Κυριακή 27 Ιανουαρίου το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πάλης Ανδρών & Γυναικών με τους Τελικούς Αγώνες.
της Παγγέα Βασιλικής
Τελικοί Αγώνες
Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Πάλης Ανδρών – Γυναικών 2013
Αθήνα, 27 Ιανουαρίου 2013
Αποτελέσματα Ελευθέρας Πάλης
55 κιλά
1ος: Καλανίδης Θεοχάρης (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
2ος: Καμινίδης Μίκης (Α.Σ. Πόντος)
3ος: Μπαλτσίδης Ηλίας (Βικτώρια)
3ος: Χαραλαμπίδης Ηλίας (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
5ος: Κυβέλωφ Γεώργιος (Άτλας Καλλιθέας)
5ος: Ρζαέβ Ηλίας (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
7ος: Μαράκης Χρήστος (Ο.Κ.Α. Αρκάδι)
60 κιλά
1ος: Οβσεπιάν Αντρανίκ (Άρης Θεσσαλονίκης)
2ος: Βαλκανιώτης Θεοδόσιος (Π.Α.Ο. Βόλου)
3ος: Μαρτίδης Αλέξανδρος (Ζυγός Καβάλας)
3ος: Ναμετίδης Ασλάν (Τιτάνες Μενιδίου)
5ος: Λάνο Απόστολος (Ο.Κ.Α. Αρκάδι)
5ος: Αυγερινός Νίκος (Νέμεσις)
7ος: Γιαλιτάκης Ελευθέριος (Α.Π.Ο. Ρεθύμνου)
66 κιλά
1ος: Τριανταφυλλίδης Ανδρέας (Μέγας Αλέξανδρος Ασπρόπυργου)
2ος: Μακρινάς Παναγιώτης (Τιτάνες Μενιδίου)
3ος: Γκότσης Κωνσταντίνος (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
3ος: Μπινενμπάουμ Κύριλλος (Πολυνείκης Μοσχάτου)
5ος: Ναβροζίδης Χρήστος (Αναγέννηση Ασπρόπυργου)
5ος: Τσαντατζίδης Παντελής (Άγιος Νέστορας Γουμένισσας)
7ος: Αρουζμανίδης Νικόλαος (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
74 κιλά
1ος: Τασκούδης Απόστολος (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
2ος: Σαβουλίδης Γεώργιος (Πολυνείκης Μοσχάτου)
3ος: Ακριτίδης Αναστάσιος (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
3ος: Ακριτίδης Μιχάλης (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
5ος: Γερολυμάτος Αλέξανδρος (Τιτάνες Μενιδίου)
5ος: Καρπουζάς Κωνσταντίνος (Οδυσσέας Λάρισας)
7ος: Ντανατσίδης Θεόδωρος (Ν.Καρυπίδης)
84 κιλά
1ος: Πολιανίδης Φέλιξ (Π.Ο.Π.)
2ος: Παυλίδης Θεοδόσιος (Ευρωπός)
3ος: Κριαρίδης Γρηγόριος (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
3ος: Ξενίδης Τιμοφέι (Πολυνείκης Μοσχάτου)
5ος: Αναθρεπτάκης Ιωάννης (Κ.Α.Ο.)
5ος: Χατσικίδης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Πόντος)
7ος: Ρεχβιασβίλι Λεβάν (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
8ος: Μουραντίδης Ασύγκριτος (Γ.Α.Σ. Κιλκίς)
96 κιλά
1ος: Τσικοβάνι Μιχεήλ (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
2ος: Καρσλίδης Παναγιώτης (Αναγέννηση Ασπρόπυργου)
3ος: Τσεραχίδης Ανδρέας (Α.Σ. Πόντος)
3ος: Ιακωβίδης Γεώργιος (Αναγέννηση Ασπρόπυργου)
5ος: Μολοχίδης Σωκράτης (Π.Α.Ο. Βόλου)
5ος: Ακριτίδης Παναγιώτης (Άγιος Γεώργιος Σερρών)
7ος: Σαββίδης Νικόλαος (Τιτάνες Μενιδίου)
120 κιλά
1ος: Σβετλίτσκιν Βίκτωρ (Αναγέννηση Ασπρόπυργου)
2ος: Καργιωτάκης Ιωάννης (Κ.Α.Ο.)
3ος: Νυφαδόπουλος Χρήστος (Τιτάνες Μενιδίου)
3ος: Παπαοικονόμου Νίκος (Οδυσσέας Λάρισας)
5ος: Παπαδόπουλος Λαυρέντιος (Αναγέννηση Ασπρόπυργου)
5ος: Παπαδόπουλος Ιωάννης (Γ.Σ. Κορωπίου)
7ος: Ραχμάνης Γεώργιος-Χρυσοβαλάντης (Γ.Α.Σ. Κιλκίς)
8ος: Κασάπογλου Γεώργιος (Π.Σ. Κιουρτσίδη Γ.)