Πολίτες ή οπαδοί;

Facebook και palema.gr Twitter και palema.gr GooglePlus και palema.gr RSS και palema.gr

Είστε εδώ:Αρχική»Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τρίτη, 10 Οκτωβρίου 2017

Παρακολουθήστε σε ζωντανή αναμετάδοση το Παγκόσμιο πρωτάθλημα πάλης παλαιμάχων το οποίο διεξάγετε από τις 09 έως και τις 15 Οκτωβρίου, στο Plovdiv της Βουλγαρίας.

Η ζωντανή αναμετάδοση θα ξεκινήσει την Τρίτη στις 09:00, οι σύνδεσμοι αναμετάδοσης είναι οι:

Το πρόγραμμα των αγώνων:

Τρίτη 10 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ των ηλικιακών κατηγοριών Β και Ε της ελληνορωμαϊκής,
Έως και τις 12:00 - Οριστική δήλωση συμμετοχής στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελληνορωμαϊκής,
16:00 έως 17:00 - Ιατρική εξέταση στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελληνορωμαϊκής,

17:15 έως 17:45 - Ζύγιση στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελληνορωμαϊκής,
18:00 έως 18:30 - Τελετή έναρξης,
18:30 έως 21:30 - Τελικοί των ηλικιακών κατηγοριών Β και Ε της ελληνορωμαϊκής

Τετάρτη 11 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ των ηλικιακών κατηγοριών C και D της ελληνορωμαϊκής,
Έως και τις 12:00 - Οριστική δήλωση συμμετοχής στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελληνορωμαϊκής,
16:00 έως 17:00 - Ιατρική εξέταση της ηλικιακής κατηγορίας A της ελληνορωμαϊκής,

17:15 έως 17:45 - Ζύγιση στην ηλικιακή κατηγορία A της ελληνορωμαϊκής,
18:00 έως 21:30 - Τελικοί των ηλικιακών κατηγοριών C και D της ελληνορωμαϊκής

Πέμπτη 12 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ της ηλικιακής κατηγορίας Α της ελληνορωμαϊκής,
Έως και τις 12:00 - Οριστική δήλωση συμμετοχής στις ηλικιακές κατηγορίες B και E της ελευθέρας,
16:00 έως 17:00 - Ιατρική εξέταση στις ηλικιακές κατηγορίες B και E της ελευθέρας,

17:15 έως 17:45 - Ζύγιση στις ηλικιακές κατηγορίες B και E της ελευθέρας,
18:00 έως 20:00 - Τελικοί στην ηλικιακή κατηγορία A της ελληνορωμαϊκής

Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ των ηλικιακών κατηγοριών Β και Ε της ελευθέρας,
Έως και τις 12:00 - Οριστική δήλωση συμμετοχής στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελευθέρας,
16:00 έως 17:00 - Ιατρική εξέταση στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελευθέρας,

17:15 έως 17:45 - Ζύγιση ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελευθέρας,
18:00 έως 18:30 - Τελετή έναρξης,
18:00 έως 20:00 - Τελικοί των ηλικιακών κατηγοριών Β και Ε της ελευθέρας

Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ των ηλικιακών κατηγοριών C και D της ελευθέρας,
Έως και τις 12:00 - Οριστική δήλωση συμμετοχής στην ηλικιακή κατηγορία Α της ελευθέρας,
16:00 έως 17:00 - Ιατρική εξέταση στην ηλικιακή κατηγορία A της ελευθέρας,

17:15 έως 17:45 - Ζύγιση στην ηλικιακή κατηγορία A της ελευθέρας,
18:00 έως 20:00 - Τελικοί των ηλικιακών κατηγοριών C και D της ελευθέρας

Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ στην ηλικιακή κατηγορία A της ελευθέρας,
16:30 έως 19:30 - Τελικοί στην ηλικιακή κατηγορία A της ελευθέρας,
20:30 έως 22:30 - Επίσημο δείπνο

Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2017 - Αναχώρηση αποστολών

Περισσότερες πληροφορίες στην επίσημη ιστοσελίδα των αγώνων.

Κατηγορία Πάλης διάφορα

Google+

 

Ημερολόγιο άρθρων

« Οκτώβριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31