Πολίτες ή οπαδοί;

Facebook και palema.gr Twitter και palema.gr GooglePlus και palema.gr RSS και palema.gr

Είστε εδώ:Αρχική»Βίντεο

Παρακολουθήστε σε ζωντανή αναμετάδοση τους Αγώνες πάλης των 23ων θερινών Ολυμπιακών Αγώνων Κωφών του 2017 οι οποίοι διεξάγονται στην Σαμψούντα από 18 έως και 30 Ιουλίου.

Δεν υπάρχει διαφορά ώρας μεταξύ Αθήνας και Σαμψούντας.

Περισσότερες πληροφορίες στην επίσημη ιστοσελίδα των αγώνων.

Αγώνας του προκριματικού γύρου μεταξύ του Γεωργιανού Givi MATCHARASHVILI και του Δημητρίου Ακριτίδη στην κατηγορία των 96 κιλών ελευθέρας στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα πάλης εφήβων/νεανίδων που φιλοξενήθηκε από 27 Ιουνίου έως και τις 02 Ιουλίου, στην Γερμανική πόλη του Dortmund.

Αγώνας του προκριματικού γύρου μεταξύ του Γεώργιου Λοϊζίδη και του Αυστριακού Simon MARCHL στην κατηγορία των 74 κιλών ελευθέρας στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα πάλης εφήβων/νεανίδων που φιλοξενήθηκε από 27 Ιουνίου έως και τις 02 Ιουλίου, στην Γερμανική πόλη του Dortmund.

Παρακολουθήστε σε ζωντανή αναμετάδοση το Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα πάλης εφήβων/νεανίδων το οποίο διεξάγετε από τις 27 Ιουνίου έως και τις 02 Ιουλίου, στην πόλη "Dortmund" της Γερμανίας.

Η διαφορά ώρας μεταξύ Ελλάδας και Γερμανίας είναι μία (-1) ώρα, δηλαδή στις 10:00 ώρα Γερμανίας η ώρα στην Ελλάδα είναι 11:00.

Η προκύριξη των αγώνων

Τρίτη 27 Ιουνίου - Ελευθέρα εφήβων κατ. 50, 60, 74 και 96 κιλά,
10:00 έως 14:00 - Προκριματικοί και ρεπεσάζ,
18:00 έως 18:30 - Τελετή έναρξης,
18:30 έως 20:30 - Τελικοί και απονομές

Τετάρτη 28 Ιουνίου - Ελευθέρα εφήβων κατ. 55, 66, 84 και 120 κιλά,
10:00 έως 14:00 - Προκριματικοί και ρεπεσάζ,
18:00 έως 20:00 - Τελικοί και απονομές

Πέμπτη 29 Ιουνίου - Ελευθέρα νεανίδων κατ. 44, 51, 59 και 67 κιλά,
10:00 έως 14:00 - Προκριματικοί και ρεπεσάζ,
18:00 έως 20:00 - Τελικοί και απονομές

Παρασκευή 30 Ιουνίου - Ελευθέρα νεανίδων κατ. 48, 55, 63 και 72 κιλά,
10:00 έως 14:00 - Προκριματικοί και ρεπεσάζ,
18:00 έως 20:00 - Τελικοί και απονομές

Σάββατο 01 Ιουλίου - Ελληνορωμαϊκή εφήβων κατ. 50, 60, 74 και 96 κιλά,
10:00 έως 14:00 - Προκριματικοί και ρεπεσάζ,
18:00 έως 20:00 - Τελικοί και απονομές

Κυριακή 02 Ιουλίου - Ελληνορωμαϊκή Ανδρών κατ. 55, 66, 84 και 120 κιλά,
10:00 - 14:00 Προκριματικοί και ρεπεσάζ,
18:00 - 20:00 Τελικοί και απονομές,
20:30 - Επίσημο δείπνο

Περισσότερες πληροφορίες στην επίσημη ιστοσελίδα των αγώνων.

Τελικός των 125 κιλών ελευθέρας πάλης μεταξύ των Anzor Hizriev και Magomedgadji Nurasulov στο φετινό πρωτάθλημα της Ρωσικής Ομοσπονδίας.

Τελικός των 97 κιλών ελευθέρας πάλης μεταξύ των Vladislav Baytsaev και Abdulrashid Sadulaev στο φετινό πρωτάθλημα της Ρωσικής Ομοσπονδίας.

Τελικός των 86 κιλών ελευθέρας πάλης μεταξύ των Vladislav Valiev και Shamil Kudiyamagomedov στο φετινό πρωτάθλημα της Ρωσικής Ομοσπονδίας.

Τελικός των 74 κιλών ελευθέρας πάλης μεταξύ των Khetik Tsabolov και Gadji Nabiev στο φετινό πρωτάθλημα της Ρωσικής Ομοσπονδίας.

Τελικός των 70 κιλών ελευθέρας πάλης μεταξύ των Dibirgadjiev Magomad (Dagestan) και Kadimagomedov Magomedhabib (Dagestan) στο φετινό πρωτάθλημα της Ρωσικής Ομοσπονδίας.

Τελικός των 65 κιλών ελευθέρας πάλης μεταξύ των Alan Gogaev και Mursid Mutalimov στο φετινό πρωτάθλημα της Ρωσικής Ομοσπονδίας.

Google+

 

Ημερολόγιο άρθρων

« Ιούλιος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31