Πολίτες ή οπαδοί;

Facebook και palema.gr Twitter και palema.gr GooglePlus και palema.gr RSS και palema.gr

Είστε εδώ:Αρχική»Βίντεο»Πάλης διάφορα»Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων 2017 - Ζωντανή αναμετάδοση

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων 2017 - Ζωντανή αναμετάδοση

  • μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς

Παρακολουθήστε σε ζωντανή αναμετάδοση το Παγκόσμιο πρωτάθλημα πάλης παλαιμάχων το οποίο διεξάγετε από τις 09 έως και τις 15 Οκτωβρίου, στο Plovdiv της Βουλγαρίας.

Η ζωντανή αναμετάδοση θα ξεκινήσει την Τρίτη στις 09:00, οι σύνδεσμοι αναμετάδοσης είναι οι:

Το πρόγραμμα των αγώνων:

Τρίτη 10 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ των ηλικιακών κατηγοριών Β και Ε της ελληνορωμαϊκής,
Έως και τις 12:00 - Οριστική δήλωση συμμετοχής στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελληνορωμαϊκής,
16:00 έως 17:00 - Ιατρική εξέταση στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελληνορωμαϊκής,

17:15 έως 17:45 - Ζύγιση στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελληνορωμαϊκής,
18:00 έως 18:30 - Τελετή έναρξης,
18:30 έως 21:30 - Τελικοί των ηλικιακών κατηγοριών Β και Ε της ελληνορωμαϊκής

Τετάρτη 11 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ των ηλικιακών κατηγοριών C και D της ελληνορωμαϊκής,
Έως και τις 12:00 - Οριστική δήλωση συμμετοχής στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελληνορωμαϊκής,
16:00 έως 17:00 - Ιατρική εξέταση της ηλικιακής κατηγορίας A της ελληνορωμαϊκής,

17:15 έως 17:45 - Ζύγιση στην ηλικιακή κατηγορία A της ελληνορωμαϊκής,
18:00 έως 21:30 - Τελικοί των ηλικιακών κατηγοριών C και D της ελληνορωμαϊκής

Πέμπτη 12 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ της ηλικιακής κατηγορίας Α της ελληνορωμαϊκής,
Έως και τις 12:00 - Οριστική δήλωση συμμετοχής στις ηλικιακές κατηγορίες B και E της ελευθέρας,
16:00 έως 17:00 - Ιατρική εξέταση στις ηλικιακές κατηγορίες B και E της ελευθέρας,

17:15 έως 17:45 - Ζύγιση στις ηλικιακές κατηγορίες B και E της ελευθέρας,
18:00 έως 20:00 - Τελικοί στην ηλικιακή κατηγορία A της ελληνορωμαϊκής

Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ των ηλικιακών κατηγοριών Β και Ε της ελευθέρας,
Έως και τις 12:00 - Οριστική δήλωση συμμετοχής στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελευθέρας,
16:00 έως 17:00 - Ιατρική εξέταση στις ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελευθέρας,

17:15 έως 17:45 - Ζύγιση ηλικιακές κατηγορίες C και D της ελευθέρας,
18:00 έως 18:30 - Τελετή έναρξης,
18:00 έως 20:00 - Τελικοί των ηλικιακών κατηγοριών Β και Ε της ελευθέρας

Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ των ηλικιακών κατηγοριών C και D της ελευθέρας,
Έως και τις 12:00 - Οριστική δήλωση συμμετοχής στην ηλικιακή κατηγορία Α της ελευθέρας,
16:00 έως 17:00 - Ιατρική εξέταση στην ηλικιακή κατηγορία A της ελευθέρας,

17:15 έως 17:45 - Ζύγιση στην ηλικιακή κατηγορία A της ελευθέρας,
18:00 έως 20:00 - Τελικοί των ηλικιακών κατηγοριών C και D της ελευθέρας

Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017
09:00 έως 14:00 -
Προκριματικοί γύροι και ρεπεσάζ στην ηλικιακή κατηγορία A της ελευθέρας,
16:30 έως 19:30 - Τελικοί στην ηλικιακή κατηγορία A της ελευθέρας,
20:30 έως 22:30 - Επίσημο δείπνο

Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2017 - Αναχώρηση αποστολών

Περισσότερες πληροφορίες στην επίσημη ιστοσελίδα των αγώνων.

Σχόλια

Google+

 

Ημερολόγιο άρθρων

« Δεκέμβριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31