Κλειστό πανεπιστημιακό γυμναστήριο Κομοτηνής – Κυριακή 6 Δεκεμβρίου 2009
Χρυσά μετάλλια:
ΡΖΑΕΒ ΗΛΙΑΣ
ΠΙΛΑΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΟΤΣΑΛΙΝ ΟΛΕΓΚ
ΜΠΕΤΙΝΙΔΗΣ ΕΜΖΑΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Δείτε τα αποτελέσματα ανά κατηγορία και την ομαδική κατάταξη:
Κατηγορία 55 κιλών
1ος ΡΖΑΕΒ ΗΛΙΑΣ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
2ος ΚΕΧΒΑΪΔΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΡΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3ος ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΕΧΕΔΩΡΟΣ
5ος ΟΓΚΑΝΕΣΙΑΝ ΚΑΡΕΝ – ΗΡΑΚΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5ος ΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΕΣΧΗΣ
Κατηγορία 60 κιλών
1ος ΠΙΛΑΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2ος ΚΑΡΤΑΝΟΒ ΑΜΙΡΑΝ – ΠΟΛΥΝΕΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
3ος ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3ος ΑΡΟΥΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
5ος ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
5ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7ος ΟΓΚΑΝΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
8ος ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ – ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Κατηγορία 66 κιλών
1ος ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
2ος ΑΣΛΑΝΑΣΒΙΛΙ ΜΠΕΣΙΚ – ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ος ΦΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ος ΜΑΚΡΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
5ος ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΟΡΦΕΑ ΣΕΡΡΩΝ
5ος ΤΕΡΣΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8ος ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Κατηγορία 74 κιλών
1ος ΜΟΤΣΑΛΙΝ ΟΛΕΓΚ – ΠΟΛΥΝΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
2ος ΑΛΙΟΣΕΤΣΚΙΝ ΚΩΝ – ΠΟΛΥΝΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
3ος ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
3ος ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑ
5ος ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
5ος ΤΣΕΡΑΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΥΓΟΥ
7ος ΣΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
8ος ΚΑΡΑΒΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ – ΑΠΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κατηγορία 84 κιλών
1ος ΜΠΕΤΙΝΙΔΗΣ ΕΜΖΑΡΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2ος ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3ος ΚΡΙΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
3ος ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΟΡΦΕΑ ΣΕΡΡΩΝ
5ος ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
5ος ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – Γ. ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗ
7ος ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΛΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
8ος ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΟΔΥΣΣΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
Κατηγορία 96 κιλών
1ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
2ος ΑΛΙΟΣΕΤΣΚΙΝ ΒΙΚΤΩΡ – ΠΟΛΥΝΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
3ος ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΟΛΥΝΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
3ος ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΤΖΟΝΗ – ΗΡΑΚΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ. – ΚΑΠΕΤΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗ
5ος ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩ – ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ
7ος ΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
8ος ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚ.
Κατηγορία 120 κιλών
1ος ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2ος ΓΙΑΓΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3ος ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
3ος ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΑΤΛΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5ος ΔΕΛΗΠΟΡΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΤΛΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5ος ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΕΣΧΗ
7ος ΧΑΛΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8ος ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ – ΟΔΥΣΣΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ